Jesteś tutaj
Home > O portalu

Zdarza się, zwłaszcza w sytuacjach towarzyskich, że nagle pada pytanie, na które nie znamy odpowiedzi. Innym razem znajomi zaczynają rozprawiać na temat spraw, o których nie mamy bladego pojęcia. Takie wydarzenia sprawiają, że czujemy zażenowanie lub wstyd i chcemy się schować. Jak radzić sobie z tym problemem konstruktywnie? Oczywiście trzeba poznawać świat. Dziś jednak media zalewają nas informacjami, które nie zawsze są nam potrzebne. Niektóre nie są nawet sprawdzone. W związku z tym człowiek zaczyna coraz bardziej się gubić.

Portal Obeznani.com.pl powstał po to, by pomóc osobom, poszukującym informacji, znaleźć je szybko oraz w przystępnej formie. Przeanalizowaliśmy różne kwestie i jako twórcy strony doszliśmy do wniosku, iż przez osobę obeznaną, rozumie się taką, która przynajmniej w podstawowym stopniu potrafi wypowiedzieć się w tematach takich jak budownictwo, zdrowie czy wystrój wnętrz. To rzeczy, o których często rozprawia się ze znajomymi i nie tylko. Z drugiej strony istotny jest lifestyle, turystyka czy hobby.

Na naszej stronie łączymy wszystkie te ważne tematy, by dać Czytelnikom pełniejszy obraz tego, jak są ze sobą powiązane. Życzymy sobie, by każdy odwiedzający nasz portal, mógł z zadowoleniem powiedzieć o sobie, iż jest obeznany.

Top