Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Czy prezentem można podkreślić rangę wydarzenia?

Czy prezentem można podkreślić rangę wydarzenia?

Pierwsza Komunia to wydarzenie, które niewątpliwie trzeba uczcić wystawnym prezentem. Najczęściej w tej roli występuje biżuteria – złoty łańcuszek, często z wizerunkiem krzyża to coś, co jest często wręczane na tę okoliczność. Nie liczą się jednak tylko rzeczy stricte materialne. Wybierając się na komunię dziecka, wypada też przygotować dla niego pamiątkę, która będzie świadectwem naszych uczuć wobec malucha oraz tego, do jakiego ważnego wydarzenia właśnie przystępuje.

Metryczki będą najwspanialszą pamiątką komunijną, jaką tylko możemy wręczyć. Nie trzeba wcale, by były bardzo rozbudowane, lub posiadały wyjątkowy design. Wystarczy, by znajdowały się na nich najważniejsze informacje. Data ceremonii, imię dziecka oraz kilka osobistych słów od nas pozwolą na to, by taki upominek pozostał w domu obdarowanego i zawsze przypominał o wyjątkowym dniu.

Nie tylko na Komunię

Metryczki takie jak te dostępne na https://specially4u.pl/pol_m_Produkty_Metryczki-569.html nadają się świetnie nie tylko z okazji Pierwszej Komunii. Będą znakomitą pamiątka chrztu. Wtedy również umieszczamy na niej imię dziecka, wraz z datą jego narodzin i datą samej ceremonii chrztu. Gdy już zadbamy o duchową stronę naszych prezentów, pomyślmy też o czymś praktycznym.

Ubranka to coś, co jest często wręczane z tej okazji. Możemy też wyposażyć młodych rodziców w praktyczne przedmioty, które przydadzą się na co dzień. W ferworze przygotowań do porodu często zapomina się o wielu rzeczach. Możemy nadrobić te braki prezentując bliskim prezent, który przyda się im w pierwszych miesiącach zajmowania się potomkiem.

Dodaj komentarz

19 − dwanaście =

Top