Polecamy

Jak możemy przyozdobić butelkę na weselu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Butelka jest ważną częścią wesela, niezależnie od tego, czy siedzi na stole, czy na bufecie. To świetny sposób, aby dodać trochę dodatkowego koloru i projektu do swojego stołu.

Istnieje kilka różnych sposobów na udekorowanie butelki:

Użyj kwiatów

Jest to jeden z najprostszych sposobów, aby ubrać każdą butelkę. Jeśli chcesz iść na całość, możesz nawet użyć fałszywych kwiatów, takich jak jedwabne lub papierowe, które są wykonane dla aranżacji kwiatowych. Możesz również użyć prawdziwych kwiatów, takich jak róże lub tulipany, jeśli chcesz czegoś, co będzie trwać dłużej niż tylko jeden dzień.

Użyj wstążki lub kokardek

Innym sposobem, w jaki możesz udekorować swoje butelki jest użycie wstążek i kokardek wokół nich w różnych kolorach i wzorach, które pasują do Twojego tematu. Na przykład, jeśli masz białe butelki wina na swoim ślubie, spróbuj umieścić różowe kokardy na każdej z nich, aby dopasować różowe serwetki i inne dekoracje w miejscu przyjęcia.

Dodaj do niej zawieszkę z śmiesznym zdaniem

Możesz również dodać zawieszki na butelki alkoholu z zabawną sentencją na niej. Jest to szczególnie skuteczne, jeśli masz tematyczny ślub. Fraza na stałe zagości na Twojej butelce wina i będzie Ci przypominać o ślubie za każdym razem, gdy będziesz z niej pić. Zawieszki możesz umieścić po obu stronach butelki lub nawet na jej szyjce.

Udekoruj je naklejkami lub etykietami

Możesz również umieścić naklejki lub etykiety na swoich butelkach, aby pasowały do reszty dekoracji w miejscu przyjęcia. Upewnij się tylko, że nie wygląda to tandetnie – stosuj tę metodę tylko wtedy, gdy dobrze komponuje się z pozostałymi dekoracjami w lokalu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Drukarka laserowa – niezbędne akcesoria potrzebne do jej sprawnego działania
Drukarka laserowa – niezbędne akcesoria potrzebne do jej sprawnego działania
Drukarki laserowe stają się w naszym kraju coraz bardziej popularne. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że ich użytkowanie wymusza […]
Typy sedesów jakie można wstawić do swojej, nowej łazienki
Sedesy kompaktowe Istnieje wiele rozwiązań, jeśli chodzi o łazienkę i sedesy. Przede wszystkim istnieją trzy główne typy sedesów, tzn. sedesy […]
Szamba betonowe – jakie mają zalety?
Szamba betonowe – jakie mają zalety?
Szamba betonowe są doskonałą opcją dla właścicieli domów, którzy chcą długotrwałego, trwałego szamba. Są one również popularne wśród wykonawców i […]
Ostatnie wpisy