Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Czy istnieje smartfon, który jest niezniszczalny?

Czy istnieje smartfon, który jest niezniszczalny?

Powiedzmy sobie szczerze — smartfony towarzyszą nam w każdym miejscu, o każdej porze dnia i w każdych warunkach atmosferycznych. Często jednak dochodzi do sytuacji, kiedy telefon upada, zbija się jego szybka lub przestaje działać przez zbyt niską temperaturę otoczenia. Smartfony od samego początku prezentowały się jako urządzenia kruche i wrażliwe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Z czasem sytuacja się nieco polepszyła, ale czy istnieje smartfon, który jest niezniszczalny?

Smartfony nie są niezniszczalne, ale mogą być zaskakująco wytrzymałe

Wytrzymałość smartfona jest rzecz jasna uzależniona od wykorzystanych do jego produkcji materiałów. Większość smartfonów wyprodukowana jest z plastiku, imitującego aluminium lub tworzywo metalowe. Choć na rynku dostępnych jest coraz więcej modeli przeznaczonych do wykorzystania w warunkach terenowych, nie są one nazbyt popularne. Do charakterystycznych propozycji zaliczyć można AGM X2, który z wierzchu obłożony jest gumą i specjalną tytanową ramką, zapewniając ochronę ekranu i wewnętrznych podzespołów. Jeśli nie chcemy kupować tego typu telefonu, możemy wyposażyć się w odpowiednie dodatki ochronne. Przykładem takiej oferty mogą być samsungowe akcesoria – https://www.mobilemania.pl/samsung-galaxy-s7-c-4_353_361.html.

Coraz częściej wybieramy smartfony od producentów z dalekiego wschodu jak Xiaomi czy Huawei. Do jednego z najpopularniejszych obecnie modeli przydać mogą się akcesoria ochronne huawei p20 pro, wśród których znajdziemy wytrzymałe obudowy, etui i niezbędne do ochrony ekranu szkło hartowane.

 

Dodaj komentarz

dziewiętnaście − 1 =

Top