Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Podróż do Holandii – busem czy własnym autem?

Podróż do Holandii – busem czy własnym autem?

Holandia to kraj, gdzie pracuje i mieszka na stałe bardzo wielu Polaków. Założyli tam swoje rodziny i ułożyli sobie życie. Ich krewni pozostali w Polsce, jednak duża odległość utrudnia regularne spotykanie się. Pozostała część rodziny musi więc żyć w rozłące, a spotkania można organizować głównie przy okazji większych świąt. Gdy przychodzi taka okazja, trzeba pokonać ponad tysiąc kilometrów, by zobaczyć się z bliskimi. Lepiej tę drogę pokonać własnym samochodem czy busem? 

Daleka wyprawa

Nawet jeżeli ktoś jest dobrym kierowcą, przejazd tak długiego dystansu może być kłopotliwy. W państwach zachodnich drogi są co prawda bardzo dobrze, jednak opłaty bywają wysokie. Można łatwo utknąć na bramkach autostradowych, jeżeli nasza karta płatnicza zostanie odrzucona. Jeżeli nie mamy dużego doświadczenia w pokonywaniu tras międzynarodowych, to lepiej wybrać bus do Holandii Lublin jest jednym z miast, gdzie mamy bezpośrednie połączenia. Wsiadamy na dworcu autobusowym, a wysiadamy w docelowym mieście w Holandii.

Bezpieczna podróż

Nawet mając doświadczenia w dalekich trasach po Europie, możemy nie dysponować odpowiednio sprawdzonym samochodem. Awaria w połowie drogi narazi nas na ogromny stres, a także bardzo wysokie koszty. Na przykład holowanie w Niemczech jest niesamowicie drogie i bardzo łatwo można wpędzić się w ogromne tarapaty finansowe. Możemy jednak o tym wszystkim nie myśleć, jeżeli wybierzemy busy Holandia Płock to jedna z tras, które są obsługiwane przez różnych przewoźników. Jak więc widać, wcale nie musimy mieszkać w dużej aglomeracji, by mieć możliwość skorzystania z przejazdu autokarowego.

Dodaj komentarz

pięć × cztery =

Top