Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Co zrobić z suknią ślubną

Co zrobić z suknią ślubną

Suknia ślubna jest najważniejszym ubraniem w życiu każdej kobiety. Zakłada się ją tylko raz, ale jest to jeden z najważniejszych dni w życiu. Dlatego nic dziwnego, że większość z pań nie oszczędza na sukni, tylko kupuje jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny model. Zwykle jednak zaraz po ślubie pojawia się problem, co zrobić z suknią.

Co zrobić z suknią ślubną po weselu?

Większość pań próbuje wystawiać suknie na różne aukcje sprzedażowe. Okazuje się jednak, że nawet spore obniżki nie pomagają w szybkiej sprzedaży. Głownie dlatego, że część sukien wyszła już z mody i obecnie powodzeniem cieszą się inne modele. Warto wtedy poczekać na lepsze czasy i schować suknie w odpowiednim pokrowcu do szafy.

Może okazać się, że za kilka lat nasz model będzie jednym z najbardziej poszukiwanych. Bardzo popularne są zwiewne sukienki ślubne. Od czasu do czasu wraca moda na bardziej oryginalne modele, jak sukienka ślubna dwuczęściowa.

Ciekawym pomysłem jest zostawienie sukni na odnowienie przysięgi małżeńskiej. Po dziesięciu lub dwudziestu latach może okazać się, że suknia wymaga kilku poprawek, ale ponowne założenie sukni może okazać się czymś wyjątkowym i niezapomnianym.

Wiele córek postanawia wykorzystać suknie mam, przerabiając je do swoich potrzeb. Dlatego zachowanie sukni dla przyszłych pokoleń nie jest najgorszym pomysłem. Wiele kobiet decyduje się na przerobienie sukien na coś innego, na przykład na ubranko dla córki na chrzest. Suknię można oddać również na aukcję dla potrzebujących lub dla organizacji charytatywnej.

Dodaj komentarz

4 × pięć =

Top