Jesteś tutaj
Home > Rynek i biznes > Czy przewozy pasażerskie zagraniczne są drogie?

Czy przewozy pasażerskie zagraniczne są drogie?

Wiele osób, ze względów zawodowych, czy też czysto rekreacyjnych, podróżuje za granicę. Część spośród pasażerów międzynarodowych wybiera oczywiście połączenia lotnicze, ale pewien procent decyduje się również na tradycyjne środki transportu lądowego. Czy ta ostatnia opcja jest droga? Jakie są zalety międzynarodowego, kołowego transportu pasażerskiego?

Zalety i wady kołowego, pasażerskiego transportu międzynarodowego

Wielu Polaków, szczególnie tych zamieszkujących zachodnie województwa, pracuje okresowo lub na stałe na terenie Niemiec, czy też Europy Zachodniej. Z tego też względu w miastach zlokalizowanych na terenie tej części Polski swoją działalność prowadzi wiele firm świadczących usługi transportowe. Zainteresowanie mieszkańców tym rodzajem usług potwierdzają statystyki zapytań w popularnych przeglądarkach internetowych. Dla przykładu jedną z częściej poszukiwanych usług jest transport międzynarodowy Zielona Góra.

W jakie rejony Europy jeżdżą firmy transportowe Zielona Góra? Jak już wspominaliśmy, najbardziej popularnymi kierunkami są Niemcy (głównie Berlin oraz Dortmund). Niemniej popularne są także usługi  transferu pasażerów na oraz z lotnisk polskich jak i zlokalizowanych na terytorium naszego zachodniego sąsiada. Jeśli chodzi o flotę samochodową, to większość firm transportowych dysponuje różnego rodzaju busami, które jednocześnie są w stanie zabrać na swój pokład do 9 osób wraz z bagażem oraz większe pojazdy dedykowane grupom zorganizowanym (na przykład turnusom wyjeżdżającym na zbiór warzyw i owoców).  

Dodaj komentarz

osiemnaście − 4 =

Top