Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Etui – skórzane czy plastikowe?

Etui – skórzane czy plastikowe?

Ochrona telefonów jest dzisiaj podstawą. Każdemu z nas na pewno zdarzyło się niefortunnie upuścić telefon lub położyć go na niestabilnej powierzchni. Jak wiadomo, ekrany smartphonów są ich najbardziej podatnymi na uszkodzenia fragmentami, toteż czasami wystarczy niefortunny zbieg okoliczności, aby uszkodzenie powstało. Odpowiedzią na to mogą być szkła hartowane na ekran oraz etui. Te drugie, nie tylko chronić będą nasze telefony, ale i stanowić będą ich ozdobę.

Jakie etui na telefon wybrać – skórzane czy plastikowe?

W zależności od naszego gustu i poczucia estetyki postawić możemy na etui skórzane lub plastikowe. Skórzane swoje zda głównie w telefonach biznesowych i większych. Wtedy, gdy zależy nam na podkreśleniu ich elegancji i klasy. Z jednej strony rozwiązanie bardzo dobre, gdyż telefon w takim etui spoczywać będzie stabilnie i żadna nowa rysa na nim nie powinna powstać. Z drugiej, skórzane etui są wyraźnie cięższe od plastikowych, w dodatku często nieporęczne i zajmujące zbyt dużo miejsca. Krótko mówiąc, większy telefon w takim opakowaniu ciężko nam będzie schować do kieszeni.

Plastikowe etui z kolei nadal będzie nam zapewniać wysoką stabilność telefonu oraz jego bezpieczeństwo, jednak już będzie to rozwiązanie dużo lżejsze i bardziej wygodne. Trzymając taki telefon w dłoni przez czas dłuższy nie będziemy odczuwać najmniejszej niewygody. Ciekawą ofertę znaleźć można pośród etui acer. Produkty na te modele telefonów dostępne są w zróżnicowanych kolorach i kształtach na https://funnycase.pl/produkty/40-uniwersalna

Przed podjęciem wyboru, zastanówmy się najpierw co jest naszym priorytetem – lekka waga etui, jego designerski i nowoczesny wygląd, a może klasyczna elegancja i prosta forma?

Dodaj komentarz

dziesięć − 6 =

Top