Polecamy

Moda na co dzień i od święta – czyli co jest modne zimą i jesienią?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesień i zima to pory roku, które wymagają od nas głębokiego przemyślenia naszej codziennej garderoby. Musi być ona znacznie cieplejsza, co czasem w pewien sposób nas ogranicza. Wydaje nam się wówczas, że możemy chodzić tylko w swetrach i długich spodniach. Prawda jest jednak zupełnie inna. Również podczas takich niezbyt sprzyjających pór roku, można bawić się modą.

Co warto zakładać w chłodniejsze dni?

Podczas chłodniejszych miesięcy bez wątpienia warto mieć w swojej szafie kożuch damski. Oczywiście zima nie zawsze jest sroga i nie zawsze temperatura gwałtownie spada. Trzeba jednak mieć na względzie to, że wówczas zdecydowanie nie jest ciepło. Czasem w nocy jest tak zimno, iż trudno nam wytrzymać nawet w puchowej kurtce.

Dobrze mieć zatem taki kożuch, który będzie stanowił alternatywę dla zwykłej kurtki czy też płaszcza. Ostatnimi czasy są one bardzo modne i coraz więcej kobiet decyduje się na to, by je nabywać.

Jeśli natomiast chodzi o dodatki, tutaj moda jest niezmienna. Zimą i jesienią tak samo jak w inne pory roku, popularnością cieszą się portfele Pierre Cardin. Również skórzane torebki wówczas warto mieć w swojej szafie. Oczywiście do kompletu potrzebne są wygodne buty i skórzane rękawiczki.

Dobrze jest wybierać dodatki w klasycznych kolorach, przykładowo w czerni i brązie. Wówczas taką torebkę będziemy mogli nosić cały rok. Klasyka w naszej szafie sprawi, że dodatki i ubrania będą bardziej uniwersalne. Wtedy zimą nie będziemy musieli wszystkiego zmieniać i co chwilę kupować czegoś nowego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy warto zatrudnić profesjonalną ekipę remontową?
Nieuchronnie zbliża się czas remontu, a Ty zastanawiasz się, czy przeprowadzić go na własną rękę, czy zaangażować profesjonalistów? Kuszące wydaje […]
Jak wybrać instruktora do nauki jazdy?
Jak wybrać instruktora do nauki jazdy?
Instruktor do nauki jazdy powinien być przede wszystkim osobą bardzo cierpliwą. Dzięki temu w przypadku kursantów, którzy słabo radzą sobie […]
Palić można na różne sposoby, czyli co można używać zamiast papierosów?
Palenie papierosów to czynność, której każdego dnia oddaje się wielu Polaków. Okazuje się jednak, że z każdym rokiem wzrasta popularność […]
Ostatnie wpisy