Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > 3 rzeczy, które warto dokupić do nowego smartfona

3 rzeczy, które warto dokupić do nowego smartfona

Współcześnie większość ludzi nie wyobraża sobie życia bez dostępu do smartfona, czyli nowoczesnego telefonu komórkowego. Urządzenie to służy bowiem zarówno do kontaktowania się ze światem, jak i grania w gry, pracy, oglądania filmów czy przeglądania stron internetowych. Po zakupie nowego modelu warto zawsze wyposażyć go w kilka dodatkowych akcesoriów. W przypadku smartfona Samsung Galaxy Xcover 3 przyda się na pewno wytrzymałe etui gumowe – można je kupić na https://funnycase.pl/produkty/3-samsung/galaxy-xcover-3.

Gwarancja zwiększonej wygody korzystania ze sprzętu

Najważniejszym dodatkiem do smartfona jest etui, które optymalnie zabezpieczy obudowę przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi (zarysowania, pęknięcia, wyszczerbienia itp.). Najlepiej sprawdzi się model w formie silikonowej nakładki na plecki (tzw. back case), skórzanego pokrowca z otwieraną klapką albo gumowej kabury. Jeśli posiadamy telefon Huawei P8 Lite, to mnóstwo ciekawych etui znajdziemy na https://funnycase.pl/produkty/7-huawei/p8-lite.

Drugim niezwykle użytecznym akcesorium jest powerbank – przenośne urządzenie gromadzące energię. Przydaje się ono w sytuacji, gdy nie jest możliwe podłączenie sprzętu do gniazdka elektrycznego, czyli m.in. podczas podróży samochodem lub przebywania na biwaku w lesie. Warto postawić na model o pojemności trzykrotnie większej niż pojemność baterii zamontowanej w smartfonie (około 10 000 mAh). Oprócz tego przydadzą nam się bez wątpienia porządne słuchawki bezprzewodowe z wbudowanym mikrofonem i pilotem służącym do sterowania telefonem. 

Dodaj komentarz

17 + 6 =

Top