Jesteś tutaj
Home > Rynek i biznes > Co oferują firmy projektujące strony www?

Co oferują firmy projektujące strony www?

Dzisiaj na rynku mamy wiele firm oferujących projektowanie stron www. Choć podstawowa działalność takich agencji pozostaje w niezmienionej formie i wiąże się właśnie z przygotowywaniem stron, oferują one też o wiele więcej usług. Warto więc wiedzieć, co możemy zyskać na współpracy z takimi firmami, bo korzyści jest sporo.

Zaprojektowanie strony

Najważniejszym zadaniem, z jakim większość osób zwraca się do agencji interaktywnych jest zaprojektowanie strony www. Taki projekt zazwyczaj nie kosztuje zbyt wiele, chociaż cena często zależy od stopnia skomplikowania witryny. Może ona zostać wykonana zarówno na gotowym i darmowym szablonie, jak i całkowicie od zera. Wtedy wraz z agencją opracowujemy projekt, według którego będzie zrobiona. W tym drugim wypadku musimy co prawda liczyć się z nieco wyższą opłatą, ale za to mamy gwarancję, że nasza strona będzie całkowicie unikatowa.

Postawienie strony na serwerze

Gdy już witryna zostanie zaprojektowania i będzie gotowa do odbioru, trzeba ją jeszcze umieścić na serwerze. W tym celu trzeba wykupić hosting www. Na szczęście większość agencji zapewnia tanie serwery dedykowane, gdzie możemy postawić naszą stronę. Taki serwer ma mnóstwo zalet – umieszczona na nim witryna działa bardzo szybko, a sam serwer jest praktycznie bezawaryjny. Dodatkowo możemy umieścić na nim więcej stron, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Gdy nosimy się z zamiarem otwarcia własnej strony www, koniecznie zapytajmy agencję o możliwość wynajmu serwera dedykowanego.

Dodaj komentarz

1 × 3 =

Top