Jesteś tutaj
Home > Rynek i biznes > Czym powinien charakteryzować się dobry uniform pracowniczy?

Czym powinien charakteryzować się dobry uniform pracowniczy?

Wygląd pracownika stanowi swego rodzaju wizytówkę firmy. W gestii każdego świadomego pracodawcy powinno być określenie obowiązującego dress code’u. Szczególnie dotyczy to zawodów, w którym istnieje duża styczność z klientami lub partnerami biznesowymi. Najważniejsza jest przede wszystkim schludna, dobrze dopasowana odzież, warto jednak zadbać, aby w jakiś sposób wyróżnić się wśród konkurencji.

Firmowa koszulka jako świetny sposób promocji marki

Jeśli Twoi pracownicy często pojawiają się na eventach branżowych, przede wszystkim powinieneś wziąć pod uwagę zaopatrzenie ich w koszulki Fruit of the Loom z nadrukiem. Identyfikacja wizualna jest w czasach obecnego marketingu kluczem do sukcesu. Potencjalni klienci łatwo zapamiętają “chodzące reklamy”, dodatkowo skojarzą firmę z ludzką twarzą. Pozwoli to na zwiększenie poziomu zaufania już na starcie. Podobny mechanizm działania będzie funkcjonował nie tylko okazjonalnie, ale w również w zwykłej, codziennej pracy. Jeśli tylko jest taka możliwość, powinieneś poważnie rozważyć wybranie jednakowych uniformów dla całej załogi.

Odzież powinna charakteryzować się przede wszystkim wysoką jakością materiału. Dla komfortu pracowników warto wybrać t-shirty o zróżnicowanych fasonach. Koszulki Fruit of the Loom znajdziesz zarówno w modelach damskich jak i męskich. Ważny jest również sposób nadruku. Wyróżniamy różne metody, jak np. sitodruk, nadruk cyfrowy, termotransfer i wiele innych. Podczas dokonywania zamówienia koszulek dobrze jest skonsultować się z wykonawcą, aby pomógł dobrać metodę najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom.

Dodaj komentarz

dwadzieścia + trzynaście =

Top