Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Jak zorganizować ciekawą integrację dla pracowników?

Jak zorganizować ciekawą integrację dla pracowników?

Integracja pracowników jest ważna. Jeżeli umieją oni się z sobą komunikować w odpowiedni sposób i szanują siebie nawzajem, to po pierwsze, praca idzie im szybciej, a po drugie – wykonują ją lepiej i z większą chęcią. Pracownicy jednak mało kiedy integrują się sami. Czasami trzeba ich do tego zachęcić organizując wyjazd integracyjny.

Jak zintegrować ludzi?

Dobrą okazją jest okres świąteczny. Warto zorganizować wtedy imprezę w tym okresie w dobrym lokalu, gdzie oprócz pysznego jedzenia zapewniona będzie taneczna muzyka oraz inne atrakcje takie jak bilard czy kręgle. Spotkanie poza godzinami pracy oraz innym miejscu niż biuro umożliwi pracownikom lepsze poznanie się oraz przełamanie lodów.

Inną propozycją w okresie zimowym może być organizacja wyjazdu na narty. Jest to niestandardowa propozycja i z pewnością będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród pracowników. Wyjazdy na narty są kosztowne, ale jesteśmy pewni, że taki wypad bardzo dobrze wpłynie na pracowników.

Najciekawszą propozycją są narty w Folgarida. Jest to mała miejscowość we Włoszech. Zabierając tam swoim pracowników. masz gwarancję dobrej zabawy na stoku i nie tylko. Włochy, a szczególnie okolice Trydentu, zimą są piękne. Prócz świetnych warunków do jazdy na nartach wszyscy będą mieli okazję wypocząć i poznać kulturę tego regionu. Wyjazd z pracownikami na narty do Włoch sprawi, że będziecie jeszcze bardziej zgraną i dobrze współpracującą drużyną.

Dodaj komentarz

osiemnaście + 14 =

Top