Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Jak zrobić manicure na szczególne okazje?

Jak zrobić manicure na szczególne okazje?

Zdobienie paznokci to dla wielu pań codzienność. Malujemy je, aby zakryć niedoskonałości płytki albo po prostu poprawić sobie humor. Dużo kobiet wykonuje manicure regularnie, ponieważ lubi mieć ozdobione paznokcie i traktuje je jako dodatek do stroju. Obecnie bardzo popularne są lakiery hybrydowe, dzięki którym można nosić jedno zdobienie nawet kilka tygodni. Dzięki czemu nie trzeba poświęcać czasu na robienie paznokci co kilka dni. Jednakże są też osoby, które lubią mieć pomalowane paznokcie tylko na szczególne okazje. Jak zrobić ładne zdobienie, które będzie komponowało się z imprezowym lookiem albo będzie pasować na wesele?

Manicure stosowny do sytuacji

Jeżeli wybieramy się na imprezę urodzinową, do klubu czy na Sylwestra, świetnym pomysłem będą błyszczące paznokcie z dużą ilością ozdób. Wybierając kolekcję Glitter lakierów hybrydowych z zatopionymi drobinami brokatowymi, nadamy swoim paznokciom niebywałego błysku, który świetnie sprawdzi się właśnie na nieformalnych imprezach. Takie paznokcie nie pozostaną niezauważone. Brokatowe zdobienia świetnie pasują też na wesela. Warto jednak pamiętać, aby kolor lakieru był skomponowany z kolorem kreacji.

Można też na paznokciach pobawić się wzorami i dodatkami. Potrzebne jednak będą akcesoria dostępne choćby tutaj https://duogel.pl/pl/15-akcesoria. Dzięki pędzelkom można lakierami namalować serduszka, kwiaty czy wyczarować inne niepowtarzalne obrazy. Oczywiście modne są też naklejki wodne czy przyklejane cyrkonie, które również sprawią, że zdobienie będzie unikatowe.

 

Dodaj komentarz

10 + 10 =

Top