Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Jaki prezent sprawić dziecku, z okazji pierwszych urodzin?

Jaki prezent sprawić dziecku, z okazji pierwszych urodzin?

Pierwsze urodziny dziecka są ważnym wydarzeniem w życiu nie tylko malucha, ale także jego najbliższych. To doskonała okazja do tego, aby miło spędzić czas w gronie bliskich osób. Warto także dobrze zastanowić się nad tym, jaki prezent podarujemy maluchowi, aby sprawił mu radość.

Na co zwrócić uwagę wybierając prezent na pierwsze urodziny?

Dziecko w tym wieku jest bardzo ciekawe świata i chętnie zdobywa nowe doświadczenia. Warto więc wybierać zabawki, które będą wspierały kreatywne myślenie. Mogą to być nieskomplikowane układanki lub zabawki, które wymagają dopasowania do siebie elementów. Świetnym prezentem dla każdego malucha będą także miękkie przytulanki. Będą one przydatne także podczas zasypiania.

Wiele osób decyduje się także na podarowanie rocznemu maluchowi zabawek, które wspomagają naukę chodzenia. Chodziki lub pchacze będą więc nie tylko świetną zabawą, ale także praktycznym gadżetem, który z pewnością doceni nie tylko dziecko, ale również jego rodzice. Ich dodatkowym atutem jest także to, że z takiej zabawki dzieci mogą korzystać także później, gdy nauczą się już chodzić. Warto wybrać chodzik, który będzie także atrakcyjny dla dziecka ze względu na swój wygląd, dzięki czemu będzie ono z niego chętnie korzystało. Każdy maluch z pewnością ucieszy się także z drewnianego konika na biegunach, który zapewni mu długie godziny zabawy. Jest to także zabawka, która z pewnością posłuży przez wiele lat.

Dobrym pomysłem na oryginalny prezent dla malucha jest tipi, które można ustawić w pokoju dziecka lub w salonie. Będzie to idealne miejsce do zabawy, a gdy dziecko podrośnie z pewnością równie chętnie będzie spędzało w nim czas. Taki namiot jest także świetną dekoracją pokoju i pozwala stworzyć kącik, w którym dziecko może bawić się oraz odpoczywać.

Jeśli dziecko uczęszcza już do żłobka można podarować mu stylowy śpiworek, który sprawdzi się podczas leżakowania. W takim śpiworze maluch z pewnością zdecydowanie łatwiej wyciszy się oraz zrelaksuje. Warto zwrócić uwagę na to, aby był on łatwy do zapinania. Dobrym pomysłem jest także zakup kolorowej pościeli, który sprawi, że odpoczynek w łóżeczku będzie jeszcze przyjemniejszy. Pościel przeznaczona dla dzieci powinna być przede wszystkim trwała i wytrzymała. Poszukując praktycznego prezentu na pierwsze urodziny zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą dostępną pod adresem https://kidspace-shop.com/prezenty-na-roczek/. Idealny podarunek dla malucha powinien przede wszystkim zapewniać mu radość, dzięki czemu nie zostanie rzucony w kąt po kilku dniach.

Dodaj komentarz

13 − dwa =

Top