Jesteś tutaj
Home > Technika i motoryzacja > Jakie akcesoria do telefonu są najbardziej przydatne?

Jakie akcesoria do telefonu są najbardziej przydatne?

Obecne telefony komórkowe potrafią niemalże wszystko. Oprócz standardowych funkcji w postaci wysyłania smsów i dzwonienia, mamy także dostęp do aparatu, bezprzewodowych metod płatności i setek aplikacji, które potrafią zmienić telefon w kombajn multimedialny.
Nawet z pozoru mała drobnostka może okazać się wyjątkowo potrzebna. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę?

Elastyczny statyw

Miniaturowy statyw to jeden z najbardziej przydatnych gadżetów do telefonu. Ze względu na konstrukcję, bardzo ciężko jest ustawić smartfona tak, by zrobić sobie zdjęcie, gdy nikogo nie ma w pobliżu. Nie wszyscy są zainteresowani zdjęciami typu „selfie” i dlatego warto pomyśleć o elastycznym statywie do telefonu.

Konstrukcja tego przedmiotu daje nam wiele możliwości, dzięki czemu możemy umieścić nasz smartfon nie tylko na płaskiej powierzchni, ale także przymocować do barierki. W dodatku statyw przydaje się nie tylko podczas robienia zdjęć. Może nam pomóc również wtedy, gdy mamy ochotę pooglądać jakiś film.

Pendrive ze złączem mini USB

Mimo że pendrivy odchodzą już powoli w zapomnienie, to nigdy nie wiadomo, kiedy taki mały bank danych może nam się przydać. Zakup pendrive’a wyposażonego w dwa złącza USB (z czego jedno telefoniczne) może być świetnym rozwiązaniem, gdy wybieramy się w dłuższą podróż i możemy mieć problem z dostępem do komputera i trudno będzie nam zrzucić wszystkie zdjęcia w inny sposób.

Lampa błyskowa do selfie

Tego typu lampa zamontowana jest zazwyczaj przy tylnym aparacie. Jeśli ktoś uwielbia robić selfie, potrzebuje odpowiedniego doświetlenia także z przodu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić specjalną lampę błyskową, którą można zamontować do gniazda słuchawkowego lub przyczepić do telefonu za pomocą klamry.
W poszukiwaniu takich gadżetów, warto przejrzeć to, co mają do zaoferowania specjalne sklepy internetowe. Na przykład na https://mobile-city.pl/ dostępny jest duży wybór.

Dodaj komentarz

trzy × 5 =

Top