Polecamy

Jakie łóżko wybrać do sypialni, zwykłe czy rozkładane?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele osób dopiero rozpoczynających samodzielne lub wspólne życie z partnerem, zastanawia się często jak wyposażyć swoje mieszkanie, by było jednocześnie funkcjonalne i piękne. Jednym z kluczowych jego pomieszczeń jest z pewnością sypialnia, od której aranżacji zależy między innymi zdrowy i efektywny wypoczynek. Jakie zatem łóżko należy wybrać, aby zapewnić sobie nie tylko doskonały styl wnętrza, ale również komfort?

Nowoczesne modele łóżek do każdej sypialni

Jeśli sypialnia w mieszkaniu posiada odpowiedni metraż, można śmiało postawić na podwójne łoże małżeńskie, oparte na stabilnej ramie. Model taki jest bardzo wygodny i zapewnia wspaniały wypoczynek nawet po najbardziej męczącym dniu pracy. Jednak w przypadku, gdy powierzchnia pokoju nie pozwala na umieszczenie w nim podwójnego łóżka, dobrym pomysłem będzie łóżko rozkładane. Świetnie sprawdzi się zarówno w niewielkiej sypialni, jak również w pokoju młodzieżowym albo dziecka.

Obecnie bardzo modnym modelem jest rozkładany półkotapczan, połączony z dodatkowymi regałami np. na książki, taki jak https://transforms.pl/oferta/model-smart-book. Tego rodzaju funkcjonalny mebel doskonale sprawdza się w niewielkich powierzchniach małych mieszkań, zarówno w sypialniach rodziców, jak i dzieci, jak również służy jednocześnie jako praktyczny regał. Rozkładane łóżka mogą być odpowiednio dopasowywane do potrzeb właścicieli, a w przypadku wizyty niezapowiedzianych gości, także zręcznie i sprytnie chowane, dzięki czemu zyskuje się nie tylko prywatność, ale i unika pospiesznego sprzątania pościeli.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zaprojektować billboard?
Reklama wielkoformatowa towarzyszy nam w codziennym życiu od lat. Jest ona świetnym sposobem na zainteresowanie swoją ofertą szerokiego grona odbiorców. […]
W czym powinien spać niemowlak latem?
W czym powinien spać niemowlak latem?
Wielu rodziców ma problem jak ubrać naszego niemowlaka w różne pory roku. Jest to o tyle trudne, że nasze maleństwo […]
W co zapakować prezent urodzinowy?
W co zapakować prezent urodzinowy?
Istnieje wiele opcji pakowania prezentu. Możesz użyć papieru, plastiku lub tkaniny. Ale najlepszą opcją zawsze będzie coś, co sprawi, że […]
Ostatnie wpisy