Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Niezapomniany prezent dla bliskiej osoby – pióro wieczne

Niezapomniany prezent dla bliskiej osoby – pióro wieczne

Bardzo często mamy dylemat, co podarować bliskiej osobie w ramach prezentu urodzinowego czy świątecznego. Jednym z polecanych przedmiotów jest pióro wieczne, będące niezwykle eleganckim, a jednocześnie praktycznym narzędziem do pisania. Jest ono idealnym upominkiem zwłaszcza dla kobiet i mężczyzn piastujących ważne stanowiska i poruszających się w szeroko rozumianym biznesie. Doskonałej jakości pióro w zestawie z notesem kupimy w tym sklepie internetowym: https://www.bazarnik.pl/art-pismienne/kategorie/zestawy-prezentowe.

Pamiętajmy o wyborze właściwego modelu

Pióra wieczne są znakomitymi upominkami, ponieważ łączą w sobie wytworność z użytecznością, a także świadczą o wysokiej klasie darczyńcy. Poza tym charakteryzują się dużą wytrzymałością, co jest gwarancją ich sprawnego funkcjonowania przez wiele lat. Wybierając konkretny produkt, zwracajmy koniecznie uwagę na kilka istotnych elementów. Po pierwsze ogromne znaczenie ma marka – kupujmy wyłącznie egzemplarze uznanych producentów, którzy zajmują się tworzeniem piór od dekad. Kolejne istotne kryterium to wzornictwo. Powinno ono zachwycić obdarowanego, dlatego stawiajmy raczej na produkty ze zdobnymi korpusami (klasycznymi albo nowoczesnymi). Nie zapominajmy przy tym, że im bardziej pióro jest udekorowane, tym intymniejszym staje się prezentem. Pozostałe ważne czynniki wyboru to:

  • budowa – zalecana jest stalówka o średniej grubości (pokryta metalem szlachetnym, np. złotem) oraz mechanizm przystosowany do tradycyjnego, granatowego tuszu
  • cena – zainwestujmy w droższy model, bo z pewnością okaże się solidniejszy i lepiej wykonany od taniego

Dodaj komentarz

dwa × 3 =

Top