Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Pan młody jak z żurnala

Pan młody jak z żurnala

Ślub to bez wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że przyszli państwo młodzi dużą wagę przywiązują do estetycznej oprawy całego wydarzenia. Liczy się dekoracja kościoła i sali weselnej, a także wygląd panny i pana młodego. W przypadku tego drugiego, nie powinno zabraknąć białej koszuli, której duży wybór można znaleźć na https://eleganckipan.com.pl/slub/koszula i i kilku innych, ślubnych elementów.

Zadbaj o każdy detal, aby tego dnia wyglądać wyjątkowo

Nie tylko panie chcą wyglądać pięknie i zrobić tego dnia oszałamiające wrażenie. Wygląd w dniu ślubu liczy się również dla panów. Aby ten dzień zapadł wszystkim w pamięć, pozostawiając po sobie jak najlepsze wrażenie, należy zadbać o prezencję. Umów się do fryzjera lub barbera, żeby twoja fryzura i zarost prezentowały się perfekcyjnie. Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z cerą, umów się odpowiednio wcześnie do kosmetyczki. To żaden wstyd, a odpowiednie zabiegi potrafią zdziałać cuda. Zadbaj też o dłonie – obgryzione paznokcie, sucha skóra i oberwane skórki zdecydowanie nie wyglądają estetycznie.

Oczywiście należy również zadbać o ubiór. Buty ślubne powinny być nie tylko eleganckie, ale także wygodne. Inspiracji w tym zakresie można poszukać na https://eleganckipan.com.pl/slub/buty-meskie-do-slubu.
Garnitur, marynarka, krawat, poszetka, spinki do mankietów. To wszystko elementy, które należy uwzględnić. Garnitur można uszyć na miarę lub kupić w jednym z wielu sklepów zajmujących się ślubną modą męską. Warto również skorzystać z pomocy ekspedientek, które pomogą w doborze dodatków. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jakie trendy obowiązują w danym sezonie, śledźmy magazyny ślubne oraz strony i blogi, poświęcone męskiej modzie ślubnej.

Dodaj komentarz

12 + 20 =

Top