Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Personalizowane prezenty – czy mogą być też użyteczne?

Personalizowane prezenty – czy mogą być też użyteczne?

Urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, Walentynki… Okazji do kupowania prezentów jest naprawdę wiele. Niestety z czasem kończą się nam pomysły na kolejne upominki. Jeszcze jeden zestaw kosmetyków czy para skarpetek nie brzmią dobrze, prawda? Na szczęście z pomocą przychodzą nam personalizowane prezenty. Są to podarunki dopasowane do gustu czy zainteresowań konkretnej osoby. Dzięki temu mamy pewność, że dany prezent spodoba się naszej ukochanej czy znajomemu i nie będzie kolejną nietrafioną rzeczą, która wyląduje później na jakimś serwisie sprzedażowym. Zaletą personalizowanych gadżetów jest przede wszystkim ich praktyczność – zwykle są to jakieś koszulki, bransoletki z grawerem czy kubki, które możemy wykorzystywać na co dzień. 

Pomysł na personalizowany prezent

Pomysłów na personalizowane upominki jest naprawdę wiele. Od własnoręcznie przygotowanych słodkości, przez odzież z indywidualnie dopasowaną grafiką po biżuterię z grawerem czy ozdobne skrzynki na herbatę. Wszystko zależy od tego, czym interesuje się obdarowywana osoba, jaki jest jej styl i gust. Jeśli mamy talent kulinarny, możemy upiec ulubione ciasteczka bliskiej nam osoby czy zrobić mini torcik, np. w kształcie serca.

Dobrą opcją będzie też drewniana skrzynka na biżuterię czy inne drobiazgi, ozdobiona techniką decoupage. A co, jeśli nie mamy żadnych manualnych zdolności? Zawsze trafionym pomysłem może być koszulka z napisem czy grafiką, np. z logo ulubionego zespołu. Wystarczy odpowiednia prasowanka na koszulkę, by zwykły T-shirt zamienić w coś oryginalnego. Na stronie https://naklejkon.pl/variant/prasowanki-na-koszulki możemy zamówić prasowanki z naszym własnym projektem. Wystarczy wybrać odpowiednią grafikę z jakimś logo czy napisem. Za pomocą prasowanki ozdobimy nie tylko T-shirt, ale też spodenki czy bawełnianą torbę na zakupy.

Dodaj komentarz

osiem + czternaście =

Top