Jesteś tutaj
Home > Rynek i biznes > Poczęstunek na spotkaniu firmowym – w co warto się zaopatrzyć?

Poczęstunek na spotkaniu firmowym – w co warto się zaopatrzyć?

Wszelkie firmowe spotkania wymagają przygotowania drobnego poczęstunku. Nie muszą to być żadne wyszukane specjały, które mogłyby odciągnąć uwagę od istoty wydarzenia. Niezbędny jest zaś odpowiedni wybór napojów oraz przekąsek. Jakiego rodzaju potrawy sprawdzą się tu najlepiej?

Kawa, herbata i zimne napoje

Wybierając zaopatrzenie spożywcze na spotkanie firmowe, w pierwszej kolejności, należy zwrócić uwagę na napoje. Koniecznie powinna znaleźć się wśród nich woda: gazowana i niegazowana oraz sok owocowy (najlepiej dwa rodzaje do wyboru). Wiele osób nie wyobraża sobie też z pewnością tego typu wydarzeń bez kawy. Najlepiej wybierać tą wysokiej jakości, która pobudzi i zachwyci wszystkich wyjątkowym aromatem. Takie prawdziwe, wyselekcjonowane rodzaje kawy w ziarnach można znaleźć choćby za pośrednictwem strony https://labuna.pl/Bracia-Ziolkowscy-c197. Pyszna kawa na pewno zmotywuje do wytężonej pracy umysłowej i pomoże w nabraniu sił. Poza nią, na stole powinna być też obecna herbata.

Przekąski – słodkie i słone

Przekąski, które są najlepsze podczas spotkań firmowych i różnego rodzaju imprez, to tzw. finger foods. To wszelkie jedzenie, które nie wymaga używania podczas konsumpcji sztućców. Dania tego typu są też niewielkie pod względem porcji. Do finger foods należą m.in. koreczki i roladki z tortilli. Warto także zaopatrzyć się w odpowiedni wybór deserów – dwa, trzy rodzaje ciasta lub ciasteczek w zupełności wystarczą. Ważną sprawą jest za to kwestia wyboru dań wegańskich i wegetariańskich – coraz więcej osób rezygnuje z jedzenia produktów pochodzenia zwierzęcego, więc należy to uwzględnić w swoim menu.

Dodaj komentarz

szesnaście − czternaście =

Top