Jesteś tutaj
Home > Moto & Tech > Prezent dla wojskowego – co warto kupić?

Prezent dla wojskowego – co warto kupić?

Wybranie prezentu dla osoby, która posiada hobby, pasję lub specyficzny zawód wydaje się łatwym zadaniem. Ostateczny wybór może okazać się nie lada wyzwaniem. Nie inaczej jest z prezentem dla wojskowego. Pierwsze skojarzenie- zielone barwy moro, ale co wybrać, żeby było również praktyczne w zawodzie żołnierza? Na pomoc przychodzi sklep z zamiłowaniem do Militari na tej stronie internetowej https://www.militarjach.pl/.

Nóż składany- niezbędnik wojskowego!

Dla osób niezwiązanych z wojskiem zaskakujący może być fakt jak bardzo, jest przydatny nóż w zawodzie żołnierza. Od codziennych obowiązków po wyjazdy na ćwiczenia typu survival i poligony kilka razy w roku. Nóż składany przyda się między innymi do otwarcia puszki z jedzeniem, czy w trudnych leśnych warunkach. Nóż składany taktyczny posiada ostre ostrze oraz klips do zawieszenia na pasku. Wykonany ze stali nierdzewnej i metalowego uchwytu wyprofilowany pod kształt dłoni. Główna zaleta takiego prezentu to praktyczność. 

Wygodny plecak taktyczny

Plecak taktyczny dla wojskowego na prezent to strzał w dziesiątkę. Jest to podstawowe wyposażenie, niezbędne do przetrwania w ciężkich wojskowych warunkach. Plecak narażony jest na zniszczenie poprzez warunki pogodowe czy terenowe. Często rzucany na błoto, mokrą trawę, obcierany przez drzewa i gałęzie. Pewne jest, że nawet taki prezent bez wcześniejszej konsultacji prędzej czy później się przyda. Regulowane szelki, usztywnione gąbką profilowane plecy, wiele praktycznych przegródek i kieszeni. Dodatkowo wszyty pas biodrowy co równoważy ciężar noszony w plecaku. Oprócz potrzeb zawodowych świetnie sprawdzi się na wycieczce czy wypadzie na ryby.

Dodaj komentarz

dziewiętnaście − 12 =

Top