Polecamy

Trzy topowe marki produkujące galanterię skórzaną

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Polskie marki są wybierane coraz chętniej i coraz częściej. Dotyczy to również galanterii skórzanej. Często torebki polskich marek są równie pożądane, co te znanych projektantów. Również bardzo ufamy dodatkom tych firm czy bagażom. Skąd ten fenomen? Zapewne nie bez znaczenia jest wzornictwo, jakość wykonania, czasami konkurencyjna cena, ale i kraj pochodzenia. Oto trzy topowe marki.

Wittchen

To jeden z najpopularniejszych polskich producentów galerii skórzanej. Choć nazwa jeszcze czasem wprowadza w błąd jednak wiele osób kojarzy już ją jako polską markę. Wittchen kojarzony jest z elegancją i luksusem. Wśród najchętniej wybieranych towarów znajdują się torebki damskie.

Modele zarówno do noszenia na co dzień jak i na wielkie okazje, shopperki i kopertówki, czyli dla każdej pani coś dobrego. Dla panów aktówki i portfele męskie Wittchen.

Puccini

Choć nazwa sugeruje Italię, to marka jest jak najbardziej polska. Firma powstała w 1996 roku. Nazwa nasuwa skojarzenia z Włochami, bowiem inspiracją jest doskonałe wzornictwo wyrobów skórzanych z tego rejonu.

Dlatego właśnie marka Puccini to torby, torebki portfele i walizy o doskonałym kształcie, z materiałów najwyższej jakości i wykonane z niemal rzemieślniczą starannością dla każdego detalu. Stąd taka popularność tych wyrobów, które można kupić również w internecie, najlepiej w Puccini sklep.

Batycki

Marka z tradycjami, istniejąca od 1948 roku. Batycki szczyci się pięknym wzornictwem, elegancją i dbałością o każdy szczegół. Największym przedmiotem pożądania są torebki tej marki. Znakiem charakterystycznym jest kawałek bursztynu w każdym produkcie Batycki. Nawiązuje to do miejsca, gdzie powstają wyroby tej marki – do Gdańska.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dbać o zbilansowaną dietę?
Jak dbać o zbilansowaną dietę?
Zbilansowana dieta to posiłki regularne i zróżnicowane. Nie dostarczymy do naszego organizmu niezbędnych witamin, minerałów i mikroelementów, jeśli nieustannie spożywać […]
Jaki motocykl najlepiej kupić?
Jaki motocykl najlepiej kupić?
Poszukiwania odpowiedniego motocykla to sprawa bardzo indywidualna i ciężko odpowiedzieć szczegółowo jaki motocykl wybrać. Na rynku dostępnych mamy wiele jednośladów, […]
Popularne teczki i aktówki przydatne w podróży
Popularne teczki i aktówki przydatne w podróży
Co zabrać w podróż? Każdą podróż należy odpowiednio zaplanować, żeby uniknąć przykrych niespodzianek. Transport, bilety, hotel — im lepiej wszystko […]
Ostatnie wpisy