Jesteś tutaj
Home > Rynek i biznes > Dystrybutory wody do biura – zalety tego rozwiązania

Dystrybutory wody do biura – zalety tego rozwiązania

Zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem, każdy właściciel firmy musi zapewnić swoim pracownikom stały oraz niczym nieograniczony dostęp do świeżej wody pitnej. Jednym z najwygodniejszych rozwiązań jest w tym przypadku umieszczenie w biurze specjalnego dystrybutora. Można go bez problemu wynająć m.in. we właściwym sklepie internetowym: https://www.aqua-logic.pl/dystrybutory-do-wody/ekspresy-do-kawy. W dalszej części artykułu zostaną przedstawione główne zalety takiego urządzenia. 

Duża wygoda i spore oszczędności

Podstawową zaletą stosowania dystrybutora wody w firmie jest ogromny komfort. Wystarczy bowiem, że zamówimy jedną butlę wypełnioną źródlaną wodą, a otrzymamy gwarancję stałych dostaw – zgodnie z naszym aktualnym zapotrzebowaniem. Przeważnie nowe butle są dostarczane co cztery lub osiem tygodni. Drugą kluczową korzyścią jest okazja do całkiem niezłych oszczędności, wynikających z braku konieczności ponoszenia kosztów dostawy i możliwości zamówienia większej ilości wody (otrzymujemy wówczas znacznie korzystniejszą ofertę cenową). Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że można wybrać sobie konkretny pakiet dostaw, idealnie dopasowany do liczby zatrudnianych osób. Oto pozostałe zalety omawianego rozwiązania:

– ekologiczność – wynikająca z niekupowania wody butelkowanej, co ogranicza zużycie plastiku, 

– sposób na zwiększenie wydajności w firmie – woda źródlana zapewnia optymalny poziom nawodnienia organizmu, co przekłada się na poprawę kreatywności, kondycji i zdrowia pracowników,

– wysoka jakość dostarczanej wody – pochodzi ona zazwyczaj z bardzo starannie wyselekcjonowanych źródeł w kraju,

Jeśli interesuje nas porządny i funkcjonalny dystrybutor wody do firmy Warszawa jest miastem, w którym funkcjonuje wiele sklepów sprzedających i wynajmujących takie urządzenia. 

Dodaj komentarz

11 − dziewięć =

Top