Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Jak wybrać mocne etui na telefon?

Jak wybrać mocne etui na telefon?

Jeśli kupimy sobie nowy telefon, zapewne będzie to wydatek rzędu kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych. Nie chcielibyśmy, by przypadkowy upadek mógł go zniszczyć. Zwłaszcza, że uszkodzenia mechaniczne nie są objęte gwarancją. Aby ochronić smartfona przed takimi zdarzeniami, należy wybrać dla niego mocne etui. Sprawdzamy jakie rodzaje pokrowców dostępne są na rynku, dowiemy się też gdzie można je kupić.

Pokrowiec gumowy

Powyższy rodzaj jest chyba najpopularniejszy ze wszystkich. Wykonany jest z mocnej gumy, która dobrze chroni obudowę przed zarysowaniami, a także amortyzuje upadki. Jednocześnie smartfona jest łatwo używać, ponieważ nie musimy za każdym razem wyjmować go ze środka. Jednak z drugiej strony nie mamy ochrony ekranu, dlatego dobrze jest wybrać również dobre szkło hartowane, jeśli użytkujemy takie właśnie etui iPhone 6 pozwala nam na dobór różnego rodzaju gumowych pokrowców, które mogą mieć różne kolory i wzory. Dzięki temu można łatwo spersonalizować nasz smartfon.

Pełne etui

Druga opcja, która chroni nie tylko tył urządzenia i boki, ale również ekran, to pełne zamykane etui. Jeśli takie posiadamy, wystarczy nam tylko folia ochronna na wyświetlacz, by szkło się nie rysowało. Jeśli urządzenie upadnie, jest chronione ze wszystkich stron i z tego powodu jest o wiele bezpieczniejsze, niż w przypadku pokrowca gumowego. Pełne etui możemy zakupić np. na stronie https://funnycase.pl/. W przypadku tego typu produktu również do wybory są różne kolory oraz wzory, dając nam spore możliwości personalizacji telefonu.

Dodaj komentarz

4 + 5 =

Top