Jesteś tutaj
Home > Technika i motoryzacja > Jaki motocykl najlepiej kupić?

Jaki motocykl najlepiej kupić?

Poszukiwania odpowiedniego motocykla to sprawa bardzo indywidualna i ciężko odpowiedzieć szczegółowo jaki motocykl wybrać. Na rynku dostępnych mamy wiele jednośladów, gdzie w konkretnych warunkach jedne sprawdzą się lepiej od innych. Niemniej jednak jest kilka propozycji, które mogą okazać się wyborem uniwersalnym dla amatorów dwóch kółek.

Motocykl — czym się kierować podczas zakupu?

Decydując się na zakup motocyklu, powinniśmy kierować się indywidualnymi upodobaniami, jednak kiedy planujemy nabyć pojazd o charakterze uniwersalnym, warto zwrócić uwagę na modele takie jak, np. Africa Twin produkowana przez Hondę. Model klasy Adventure sprawdzi się zarówno w jeździe miejskiej, jak i pozwoli nam wybrać się w dłuższą trasę. Ponadto z motocyklem doskonale komponują się kaski enduro cross.

Na rynku dostępna jest również ciekawa propozycja od rodzimego producenta, a mowa o motocyklu Romet ADV 250. W przypadku kupna jednośladu powinniśmy również zwracać uwagę na taki istotny element, jakim jest dostępność części do motocykli. O ile w przypadku popularnych modeli nie powinno być problemów z dostępnością części, tak w przypadku modeli niszowych musimy się często liczyć z koniecznością ściągania ich na zamówienie, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Motocykle typu Adventure — uniwersalny wybór

Najlepszym wyborem w przypadku chęci posiadania dwóch kółek do jazdy uniwersalnej jest zakup modelu Adventure, które proponują różni producenci. Motocykle takie oferuje, chociażby znana marka KTM, przy czym takie motocykle sprawdzą się w jeździe codziennej po mieście, jak również pozwolą nam na zorganizowanie wypadu za miasto.

Dodaj komentarz

4 × 3 =

Top