Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Triki modowe dla osób z rozmiarem XL

Triki modowe dla osób z rozmiarem XL

Jak dobrze wyglądać w rozmiarze XL?

Nosisz duże rozmiary i jesteś przekonany, że w niczym nie możesz wyglądać dobrze? Zawsze jest na to sposób!

Po pierwsze – ciemne wyszczupla optycznie

Dobierając koszulę lub spodnie do swojej figury, kieruj się pytaniem: „Co chcę wyszczuplić lub zamaskować?” Ciemne, obcisłe spodnie wyszczuplą twoje pośladki, z kolei czarna lub bordowa koszulka z kołnierzykiem zatuszują twój brzuszek. Ciemne kolory optycznie zmniejszają przedmioty, na które patrzymy. Jasne z kolei zwracają na siebie uwagę. Zrezygnuj z krzykliwych barw na rzecz stonowanych, męskich kolorów.

Ułożenie kieszeni w spodniach – pośladki

Mężczyźni najczęściej wybierają ciemne kolory – czarny, granatowy, ciemnoniebieski. Podobnie jest ze spodniami. Ale co powinien ubrać mężczyzna w rozmiarze XL? Jeansowe spodnie, które są dopasowane na pośladkach, których kieszenie rozstawione są blisko siebie. Ten prosty trik optyczny sprawia wrażenie, że pupa jest mniejsza. Wąskie, lecz niedopasowane nogawki wyszczuplą nogi. Szerokie nogawki dodadzą kolejnych kilogramów.

Drobne wzorki lub gładkie koszulki

Czym większe wzory na koszulce lub spodniach, tym większy będzie się wydawać twój rozmiar. Koszula z kołnierzykiem ozdobiona deseniem w drobną kratkę, będzie działała na korzyść twojego wyglądu. Podobnie będzie się miała sprawa z gładkimi koszulkami. Zrezygnuj z pasiastych koszul i dużych wzorów, a przekonasz się, patrząc na siebie w lustrze, że będziesz wyglądać szczuplej. Warto pod tym względem zobaczyć koszule, zamieszczone np. na stronie https://wiekszyrozmiar.pl/.

Dodaj komentarz

4 × trzy =

Top