Jesteś tutaj
Home > Technika i motoryzacja > Co zrobić w razie nagłej usterki czy awarii samochodu?

Co zrobić w razie nagłej usterki czy awarii samochodu?

Samochód to urządzenie mechaniczne zbudowane z wielu współdziałających podzespołów. W przypadku zużycia lub uszkodzenia, któregoś z elementów może dojść do unieruchomienia pojazdu. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy mobilnego serwisu.

Naprawa na miejscu zdarzenia

Autoryzowane serwisy samochodowe, takie jak https://volvo-serwis.com.pl/serwis-24h/ mają w swojej ofercie usługę assistance. Polega ona udzielaniu szybkiej i fachowej pomocy w przypadku unieruchomienia pojazdu na drodze. Bez względu na miejsce oraz porę zdarzenia na miejsce awarii wysyłane jest auto serwisowe wyposażone w profesjonalny sprzęt. Doświadczeni mechanicy dzięki nowoczesnym urządzeniom mogą szybko ustalić źródło problemu i usunąć usterkę. Dzięki temu kierowca może niezwłocznie ruszyć w dalszą podróż, unikając kosztownych przestojów.

Holowanie niesprawnego pojazdu

Co jednak w sytuacji, gdy okaże się, że pojazdu nie da się usprawnić na miejscu zdarzenia? W przypadku, gdy usterka jest poważniejsza, konieczne będzie skorzystanie z usługi holowania. W zależności od preferencji możliwe jest odholowanie auta do miejsca docelowego lub serwisu, w którym podjęta zostanie próba jego naprawienia. Klienci, których pojazd odmówił posłuszeństwa, mogą także zdecydować się na wypożyczenie lawety i samodzielne przewiezienie auta do wybranego przez siebie miejsca. Profesjonalne serwisy assistance świadczą swe usługi 24 godziny na dobę przez cały rok. Szybkie i fachowe wsparcie uzyskane od doświadczonych fachowców pozwala uniknąć stresującej sytuacji związanej z unieruchomieniem pojazdu na drodze.

Dodaj komentarz

cztery × jeden =

Top