Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Dodatki, które sprawdzą się na każdym weselu

Dodatki, które sprawdzą się na każdym weselu

Przygotowania do ślubu zawsze są czasochłonne i wymagają dbania o wiele szczegółów. Jednym z elementów, o których trzeba pamiętać są dekoracje weselne, gdyż to między innymi dzięki nim ten ważny dzień ma wyjątkową oprawę. Na jakie dodatki warto zatem się zdecydować? 

Dodatki ślubne warte uwagi 

Wymiana obrączek podczas ceremonii ślubnej to wyjątkowy moment, któremu warto nadać specjalną oprawę. Najczęściej obrączki są podawane na poduszce, obecnie wiele par decyduje się na przekazywanie ich w personalizowanym pudełeczku, na którym wygrawerowane są imiona Pary Młodej oraz data ślubu. Takie rozwiązanie jest nie tylko efektowne, ale pozwala również na nadanie motywu przewodniego dekoracjom weselnym, pudełeczka mogą być bowiem wykonane z drewna, szkła, a także mieć różne kształty. 

Kolejną propozycją wartą uwagi jest księga gości. To nie tylko element, który może pięknie się zgrywać z pozostałymi dekoracjami, ale przede wszystkim pamiątka z dnia ślubu. Do księgi powinien wpisać się każdy, kto uczestniczył w przyjęciu weselnym, zwykle znajdują się tam życzenia dla Pary Młodej oraz zabawne wierszyki. Księgi gości mogą mieć różne motywy, warto zainteresować się na przykład ofertą dostępną na https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/ksiegi-gosci-weselnych/

Coraz więcej Par Młodych żegna swoich gości słodkimi upominkami. Ciekawym pomysłem jest włożenie ich do personalizowanych pudełeczek. Mogą one mieć różne wzory oraz kształty, w zależności od preferencji Państwa Młodych. Wręczenie prezentów w takich pudełeczkach to elegancki sposób na podziękowania gościom za przybycie.

 

Dodaj komentarz

2 × cztery =

Top