Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Jak dobrać biżuterię do eleganckiej kreacji?

Jak dobrać biżuterię do eleganckiej kreacji?

Klasyczna elegancja nigdy nie wyjdzie z mody. Stylizacje utrzymane w takiej estetyce dodają szyku i profesjonalizmu każdej kobiecie, niezależnie od jej wieku. Gustowne ubrania o starannie skrojonych fasonach i wykonane z wysokiej jakości tkanin to sprawdzona recepta na to, by doskonale się prezentować. Warto jednak zadbać o wyjątkowy efekt końcowy stosując dopasowane do eleganckich kreacji dodatki w postaci biżuterii. Jak odpowiednio ją dobrać? 

Zbliżone barwy

Jedną z najczęściej stosowanych zasad jest kierowanie się kolorystyką. Gdy zakładamy suknię utrzymaną w ciepłych barwach, lub taką z zauważalną, złotą nitką, dobierajmy do niej biżuterię wykonaną właśnie ze złota. Uzyskamy w ten sposób spójny wizerunek, który będzie sprawiał wrażenie dokładnie przemyślanego. Analogicznie do tej sytuacji, kiedy zakładamy suknie w odcieniach błękitu, wrzosu, szarości czy bieli, zdecydujmy się na srebrne dodatki.

Stworzyć kompozycję idealną

Wybierając biżuterię warto dokładać wszelkich starań ku temu, by przy jej pomocy dodatkowo zaakcentować te części ciała, które eksponuje kreacja. Do wszystkich sukni z dużym dekoltem i odkrytymi ramionami będą pasowały spore naszyjniki i kolie. Równie dobrze zadziałają wtedy długie kolczyki. Zadbajmy też o zachowanie równowagi. Jeśli nasza kreacja jest wyjątkowo strojna, biżuterię wybierzmy bardziej stonowaną i subtelną. Przy minimalistycznych sukniach możemy za to nieco zaszaleć i zdecydować się na bardziej fantazyjne dodatki. Szeroki wybór tego rodzaju produktów znajdziemy na stronie https://venusgaleria.pl/.

Dodaj komentarz

4 × trzy =

Top