Jesteś tutaj
Home > Zdrowie i dieta > Jak spędzić czas aktywnie podczas sezonu letniego?

Jak spędzić czas aktywnie podczas sezonu letniego?

Coraz bardziej popularne jest aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wiele osób biega, jeździ na rowerze, uprawia nordic walking, wędruje po górach i płaskich szlakach. Szczególnie w okresie letnim lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu a najlepiej nad wodą, a nawet na wodzie.

Spędzanie wolnego czasu na wodzie

Bardzo popularnym sposobem na spędzanie czasu, szczególnie podczas letnich wakacji, jest aktywność na wodzie. Kiedy słońce mocniej przygrzewa, oblegane są wszelkiego rodzaju wypożyczalnie kajaków, rowerów wodnych, żaglówek, łódek, a nawet niewielkich jachtów. Oprócz tego można pływać na desce z żaglem lub na desce z wiosłem. Odważniejsze osoby wypożyczają skutery wodne, uprawiają kitesurfing lub narciarstwo wodne. Nawet Ci, którzy na co dzień unikają kontaktu z wodą, w tym okresie szukają ochłody na wodzie.

Dużym powodzeniem cieszy się także wykorzystywanie sprzętu motorowodnego. Można taki kupić lub wynająć pod adresem https://www.centrumnautica.pl/jachty-motorowe/bayliner-vr4/. Ciekawostką jest fakt, że można pływać motorówką, nie posiadając patentu, pod warunkiem, że moc silnika nie przekracza 10kW. Do sterowania większymi jednostkami niezbędne są odpowiednie uprawnienia.

Dodaj komentarz

dwadzieścia − jedenaście =

Top