Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Jak wybrać odpowiednią salę na wesele?

Jak wybrać odpowiednią salę na wesele?

Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze sali?

Ślub to bardzo szczególny moment w życiu, a organizacja wesela niejednej parze spędza sen z powiek. Każdy, kto ma to za sobą wie, że wymaga to wiele pracy i wielu decyzji. Aby ich potem nie żałować, niektórym aspektom dobrze byłoby poświęcić nieco więcej czasu, zanim dokonamy ostatecznego wyboru.

Warto dowiedzieć się, czy w obiekcie przez nas wybranym znajduje się więcej sal weselnych i czy są od siebie odpowiednio odizolowane. Ilość stolików i możliwość ich ustawienia, wielkość parkietu, oraz odpowiednie miejsce dla orkiestry są równie ważne. Czy sala jadalna i taneczna są ze sobą połączone? Kto będzie odpowiedzialny za dekorowanie sali weselnej? Czy koszt obsługi kelnerskiej wliczony jest w cenę? Ze względów logistycznych, również lokalizacja w stosunku do urzędu czy kościoła musi być wzięta pod uwagę.

Sala weselna to nie tylko miejsce, gdzie goście będą się bawić i jeść. W dużej mierze decyduje ona o komforcie zarówno gości jak i pary młodej. Ma więc znaczenie nie tylko lokalizacja i styl urządzenia. Dobrze, jeśli mamy okazję organizować przyjęcie w hotelu z salą na wesele. Wtedy wszyscy nasi goście mogą zostać do rana, bez obaw o powrót do domu, a Ci którzy mają małe dzieci, nie będą musieli rezygnować z imprezy. Również Państwo młodzi mogąc wcześniej rozgościć się w hotelowym pokoju, odczują większą swobodę i komfort. Nie każda sala weselna jest w stanie oferować pokój dla nowożeńców o odpowiednim standardzie, a ewentualne rozwożenie gości do oddalonych baz noclegowych może być uciążliwe.

Jedną z ciekawych ofert posiada hotel pod Warszawą Groman – sprawdź ich ofertę na stronie: http://www.groman.pl/wesela.html

Dodaj komentarz

dziewiętnaście − jedenaście =

Top