Jesteś tutaj
Home > Zdrowie i dieta > Zabiegi niwelujące zmarszczki wokół oczu

Zabiegi niwelujące zmarszczki wokół oczu

U każdego człowieka wraz z wiekiem pojawiają się wokół oczu nieestetyczne zmarszczki. Powstają one przede wszystkim wskutek coraz mniejszej ilości wytwarzanego przez organizm kolagenu, ale także z powodu działania szkodliwych czynników zewnętrznych (np. promieni UV). Jednym ze skutecznym sposobów na ich zlikwidowanie lub znaczne zminimalizowanie jest wstrzyknięcie w skórę toksyny botulinowej. Jeśli interesuje nas taki zabieg jak botox Szczecin to miasto, w którym funkcjonuje kilka klinik medycyny estetycznej wykonujących go regularnie. 

Gwarancja natychmiastowego efektu

Najprostszą metodą na pozbycie się zmarszczek mimicznych wokół oczu jest poddanie się zabiegowi z użyciem botoksu. Polega on na wstrzyknięciu za pomocą strzykawki toksyny botulinowej, która bardzo szybko wygładza powierzchnię skóry, a na dodatek ją rozjaśnia. Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla osób do 40 roku życia. Inny niezwykle popularny i skuteczny zabieg opiera się na wykorzystaniu lasera frakcyjnego. Jego promienie powodują mikrouszkodzenia skóry, dzięki czemu dochodzi do jej przyspieszonej regeneracji. Rezultatem jest wyraźne odzyskanie przez skórę elastyczności.

Godna polecenia jest ponadto karboksyterapia, czyli niwelowanie zmarszczek za pomocą dwutlenku węgla podawanego podskórnie. Rozszerza on naczynia krwionośne, co skutkuje znacznym zwiększeniem przepływu krwi. Na koniec warto napisać kilka słów na temat plastyki powiek górnych. Jest to chirurgiczny zabieg polegający na wykonaniu niewielkich nacięć i pozbyciu się niepożądanego tłuszczu okołogałkowego. Jeśli naszym celem jest właśnie korekta powiek górnych Szczecin to miasto, gdzie pracuje wielu fachowców specjalizujących się w tym zakresie.

Dodaj komentarz

osiemnaście + trzynaście =

Top