Polecamy

Jak zaprojektować funkcjonalną łazienkę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Remonty łazienki wykonuje się zazwyczaj co kilka lat. Gdy znudzi nam się aktualne wyposażenie, szukamy czegoś nowego. Każdy szczegół jest ważny. Nawet tak banalna rzecz, jak uchwyty na papier toaletowy potrafią nadać pomieszczeniu zupełnie inny wymiar. Posrebrzane, ładne uchwyty dodadzą uroku naszej toalecie. Łazienka jednak oprócz tego, by pięknie wyglądała – była też odpowiednio funkcjonalna.

Można oczywiście trzymać wszystkie nasze domowe przybory na wierzchu, ale w przypadku łazienki lepiej je nieco ukryć. Są to przecież intymne rzeczy, jak szczoteczki do zębów, czy maszynki do golenia, o innych już nie wspominając.

Z tego powodu powinny być umieszczone w eleganckich szafkach, które nie tylko spełnią swoje zadanie ukrycia krępujących przedmiotów, ale również będą odpowiednio wyglądać. Jasne szafki w białej łazience to klasyka, która jednak zawsze wygląda dobrze. WIele funkcjonalnych sprzętów oferuje m.in. firma Deante.

Miejsce na pralkę

Projektując funkcjonalną łazienkę, nie możemy zapominać, by zostawić w niej miejsce na inne rzeczy codziennego użytku, jak na przykład pralka. Jeśli nasza toaleta jest niewielka, powinniśmy zadbać o to, by czuć się w niej swobodnie.

Załadowanie pomieszczenia wieloma meblami sprawi, że nie będziemy mieli wystarczająco dużo miejsca dla siebie. Z tego powodu warto robić zakupy z głową, aby później nie okazało się, że niektóre rzeczy po prostu się nie zmieszczą. Niewielkie ozdoby z pewnością dodadzą jej uroku, a zarazem nie zajmą wiele miejsca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać mocne etui na telefon?
Jeśli kupimy sobie nowy telefon, zapewne będzie to wydatek rzędu kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych. Nie chcielibyśmy, by przypadkowy […]
Organizacja chrzcin dziecka – najważniejsze elementy
Chrzciny to ważne wydarzenie w życiu rodziny. Zazwyczaj jest to pierwsza impreza organizowana z myślą o małym człowieku, który jest […]
Górski rower dla amatora kolarstwa – jak znaleźć najlepszy model?
Górski rower dla amatora kolarstwa – jak znaleźć najlepszy model?
W ostatnich latach można zauważyć znacznie większe zainteresowanie różnymi dyscyplinami sportu. Coraz więcej osób preferuje aktywny styl życia, który uwzględnia […]
Ostatnie wpisy