Jesteś tutaj
Home > Wszystko wokół domu > Jak zaprojektować funkcjonalną łazienkę?

Jak zaprojektować funkcjonalną łazienkę?

Remonty łazienki wykonuje się zazwyczaj co kilka lat. Gdy znudzi nam się aktualne wyposażenie, szukamy czegoś nowego. Każdy szczegół jest ważny. Nawet tak banalna rzecz, jak uchwyty na papier toaletowy potrafią nadać pomieszczeniu zupełnie inny wymiar. Posrebrzane, ładne uchwyty dodadzą uroku naszej toalecie. Łazienka jednak oprócz tego, by pięknie wyglądała – była też odpowiednio funkcjonalna.

Można oczywiście trzymać wszystkie nasze domowe przybory na wierzchu, ale w przypadku łazienki lepiej je nieco ukryć. Są to przecież intymne rzeczy, jak szczoteczki do zębów, czy maszynki do golenia, o innych już nie wspominając.

Z tego powodu powinny być umieszczone w eleganckich szafkach, które nie tylko spełnią swoje zadanie ukrycia krępujących przedmiotów, ale również będą odpowiednio wyglądać. Jasne szafki w białej łazience to klasyka, która jednak zawsze wygląda dobrze. WIele funkcjonalnych sprzętów oferuje m.in. firma Deante.

Miejsce na pralkę

Projektując funkcjonalną łazienkę, nie możemy zapominać, by zostawić w niej miejsce na inne rzeczy codziennego użytku, jak na przykład pralka. Jeśli nasza toaleta jest niewielka, powinniśmy zadbać o to, by czuć się w niej swobodnie.

Załadowanie pomieszczenia wieloma meblami sprawi, że nie będziemy mieli wystarczająco dużo miejsca dla siebie. Z tego powodu warto robić zakupy z głową, aby później nie okazało się, że niektóre rzeczy po prostu się nie zmieszczą. Niewielkie ozdoby z pewnością dodadzą jej uroku, a zarazem nie zajmą wiele miejsca.

Dodaj komentarz

dwa × 2 =

Top