Jesteś tutaj
Home > Technika i motoryzacja > Jakie auta możemy oddać do skupu?

Jakie auta możemy oddać do skupu?

Zbycie samochodu bywa bardzo ciężkim zadaniem. Szczególnie dotyczy to samochodów z poważnymi usterkami. Sprzedaż takiego pojazdu klientowi bez informacji o wadzie, grozi nam konsekwencjami prawno-sądowymi. Informacja o usterce powoduje, że cena auta spada, a dodatkowo ciężko jest znaleźć potencjalnego klienta. Naprawa często nam się nie uśmiecha. Pozostaje jednak jeszcze jedna opcja.

Gdzie sprzedać uszkodzony samochód?

Krotoszyn to miejscowość, położona w połowie drogi pomiędzy Wrocławiem a Poznaniem koło Ostrowa Wielkopolskiego. Skup aut w Krotoszynie jest w stanie odkupić od nas każdy pojazd. W bardzo wielu przypadkach możemy wynegocjować cenę, która będzie większa niż możliwa do osiągnięcia na tradycyjnym rynku. Wynika to z faktu, że samochód który ma nawet poważne dolegliwości, zostanie naprawiony, a następnie sprzedany. Z tego powodu wycena pojazdu podlega innym regułom niż na „szrocie” lub punkcie likwidacji pojazdów. Nawet jeśli samochód kwalifikuje się tylko na złom, wycena w Krotoszynie polega na indywidualnej ocenie wartości wraku, a nie na naliczeniu standardowej stawki za kilogram.

Ciężarówka na złom

Ze złomowaniem lub sprzedażą auta osobowego, jest relatywnie dużo mniejszy problem niż z ciężarówką. Ciężko przeważnie idą poszukiwania skupu ciężarówek, a tym bardziej takiego, który zaproponuje uczciwą cenę. Na szczęście są takie punkty skupu, które stosują odpowiednio wysokie standardy, takie same jak w przypadku samochodów osobowych. Dzięki temu możemy liczyć na osiągnięcie większej wartości sprzedawanego samochodu ciężarowego i być w pełni usatysfakcjonowani z przebiegu realizacji.

Dodaj komentarz

19 + pięć =

Top