Jesteś tutaj
Home > Rynek i biznes > Urządzanie biura – krok po kroku

Urządzanie biura – krok po kroku

Urządzanie biura może przyprawić o wiele wątpliwości, zwłaszcza że wybór dodatków i mebli biurowych jest naprawdę ogromny. Przedstawiamy poradnik, jak urządzić biuro – krok po kroku.

 1. Krok 1. Kolorystyka pomieszczenia
  Urządzanie biura to nie tylko odpowiednie meble. W aranżacji wnętrz biurowych trzeba zwrócić uwagę na kolory na ścianach. Muszą nawiązywać do kolorów firmy, zwłaszcza występujących w logo i materiałach promocyjnych.

  Barwy mają wpływ na pracę. Kolory nie powinny przytłaczać. Powinny dobrze wpływać na komfort pracy. Lepiej postawić na kolorystyczny minimalizm.

 2. Krok 2. Najważniejsze meble
  Podstawa pracy to wygodne krzesło biurowe, ale także biurko. Obecnie możemy znaleźć nowoczesne rozwiązania w postaci biurek regulowanych elektrycznie. Są one bardziej funkcjonalne. Zapewniają optymalny poziom ergonomii. Krzesła współcześnie mają ciekawe formy, którymi można się bawić, aranżując przestrzeń biurową, zwłaszcza tą przeznaczoną do spotkań z klientem. Klasyczne krzesła sprawdzą się w sali konferencyjnej. W sali konferencyjnej najlepiej postawić na jeden model krzesła. Stworzy to harmonijną przestrzeń.
  Sprawdź przykładową ofertę: “krzesła do sali konferencyjnej”).
 3. Krok 3. Oświetlenie
  Na komfort pracy wpływa także odpowiednie oświetlenie. Powinno oświetlać strefę z biurkiem, ale także całą przestrzeń. Sprawdzą się tutaj rozbudowane systemy oświetleniowe zabudowane w podwieszonym suficie, ale także dodatkowe lampki biurkowe.
 4. Krok 4. Materiały firmowe
  W urządzaniu biura warto uwzględnić obecność materiałów promujących firmę. Sprawdzą się w tym celu gadżety reklamowe z logo.

Dodaj komentarz

20 − pięć =

Top