Jesteś tutaj
Home > Trendy i życie > Jak dobrać kostium kąpielowy do sylwetki?

Jak dobrać kostium kąpielowy do sylwetki?

Ubieranie się na plażę dla większości osób, a zwłaszcza kobiet, wiąże się z koniecznością mocnego odsłonięcia swojego ciała i przez to obnażenia wszelkich jego defektów. Jest to problemem dla dużej części pań, nie tylko z istotną nadwagą, ale też na przykład narzekających na mały biust itp. Jest to jednak spowodowane głównie niewiedzą na temat tego, jak wiele fasonów i krojów kostiumów kąpielowych można znaleźć w sieci. Pozwalają one na ukrycie mankamentów figury i zaprezentowanie się w naprawdę atrakcyjny sposób.

Na różne problemy

Skąpe, mocno wycięte bikini wydaje się produktem dedykowanym głównie dla modelek, choć tak naprawdę może się okazać, że w takim stroju wygląda się szczuplej niż w kostiumie jednoczęściowym, bo na przykład mniej eksponuje on brzuch. Poza tym znaleźć można różne fasony, na przykład stroje z miseczkami powiększającymi biust – na stronie https://miandmolly.pl/collections/stroje-kapielowe-push-up, z majteczkami optycznie powiększającymi pupę, z wysokim stanem, który modeluje talię czy biodra. Istotną kategorią są też stroje typowo wyszczuplające. Często są to kostiumy jednoczęściowe, które posiadają wszyty elastyczny pas w okolicach talii, mocno modelujący talię, a także występują w określonych kolorach i wzorach, także wpływających na optyczne wyszczuplenie.

Nietrudno jest też znaleźć stroje kąpielowe dla ciężarnych. Panie, które w tym stanie mają opory, by eksponować brzuch w bikini, mogą postawić na specjalne kostiumy jednoczęściowe, które mają specjalną, powiększoną część na brzuch. Są też elastyczne, dzięki czemu go nie uciskają, a jednocześnie posiadają miseczki, dobrze podtrzymujące biust.

Dodaj komentarz

dwa + dwa =

Top